KONST / Litografier / Färglitografi 12757034
nr 1275 7034
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 64/175. Motivet: 60x78 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:29:49
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm